Yukarıdaki Tehlike Fragmanı
Skyline Fragmanı
Yukarıdaki Tehlike
Skyline

4.8/10
83 oy4

Vizyon Tarihi :
12 Kasım 2010
Süresi :
Yönetmen :
Colin Strause, Greg Strause
Tür :
Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo :
Liam O'donnell, Joshua Cordes
Yapımcı :
Colin Strause, Greg Strause, Liam O\'donnell, Kristian James Andresen
Görüntü yön. :
Michael Watson
Yapım :
2010 - ABD
Oyuncular :
Kate Mara, Brittany Daniel, Donald Faison, Eric Balfour, David Zayas, Neil Hopkins, Laz Alonso, Aneliese Roettger, Phet Mahathongdy, Tanya Newbould, Crystal Reed, J. Paul Boehmer, Pam Levin, Scottie Thompson, Tony Black
Seslendirenler :
Senaryo Kitap :
Filmin Özeti
Los Angeles kentinin üstünde garip ışık hüzmeleri belirir ve bu ışıklar insanları, sanki ışığa uçan pervaneler gibi kendisine çeker. Uzaydan gelen bir güç insanlığı bu dünya üstünden silmeye çalışır.

Bir bilim kurgu gerilim filmi olan Yukarıdaki Tehlike’nin yönetmenliğini, şirketleri Hydraulx ile Avatar, Iron Man 2, The Curious Case of Benjamin Button ve 300 filmlerinin de görsel efektlerini yapan Strause Kardeşler (Alien vs. Predator: Requiem) yapıyor.
Yorumlar
Yorumum spoiler içeriyor
Mystic
ee nerden izlicez
taylanm
Dünyalar savaşı bu filmi ikiye katlar bence.Çok şey beklemeyin bu filimden bence
ulpi
en son uzaylı konulu bir film fragmanı izlediğimde filminden beklediğimi alamamıştım.yüzvermedi bana :-) hangi filmden bahsettiğimi az çok tahmın ediyorsunuzdur: dünyalar savaşı.lakin bu defa aynı şey olmayacak gibi.çünkü bunu hissediyorum.o da bana karşı boş değil :-) şaka bi yana bence bu filmi izlemek için sakın dvdsini beklemeyin.çünkü işte sinema bu ve sinema beyazperdede izlenir..!